مشخصات فنی و کیفی محصولات نماسازه آلومینیوم:


1-یراق آلات (دستگیره و لولا) مورد مصرف در پنجره­ ها از نوع یراق آلات آلمانی و ایتالیایی می باشد.

2- لاستیک های هوابند مورد مصرف در پنجره­ ها از جنس EPDM بوده که در ایران تولید می گردد و از کیفیت بالاتری نسبت به لاستیک­های مصرفی موجود در بازار برخوردار بوده و مقاومت بسیار بالایی در پارگی، ضریب انقباض و انبساط در سرما و گرما تا ۱۰۰ درجه بالای صفر و ۷۰ درجه زیر صفر را دارد .

۳- نوار موئی­ های مورد مصرف در پنجره ­های کشویی ساخت کشور اسپانیا و غلتک­ های مصرفی در پنجره های کشویی نیز ساخت کشور ژاپن می باشد.

۴- درزبندی و هوابندی پنجره ­ها بنا به درخواست کارفرما می تواند از روکوب درزگیر و یا ماستیک و یا پلی اورتان استفاده گردد.

۵- نحوه برش به صورت فارسی با اره الماسه مخصوص آلومینیوم، انجام داده می شود.

.

۶ -اتصالات توسط لقمه­ های بسیار مقاوم و ضخیم آلومینیومی که هر کدام تحمل بیش از ۳۰۰ کیلوگرم وزن در قسمت زاویه برش خورده درب و پنجره را دارا می باشند توسط چسب مخصوص آلومینیوم و به همراه دستگاه بسیار مدرن پانچ، ساخت شرکت Elumatec آلمان پانچ شده که این سیستم بهترین نوع در دنیا بوده و منحصر به فرد می باشد.

7- آنادایز تمامی پروفیل های این شرکت با کیفیت بسیار بالا با کیفیت سطح E6 مطابق با استاندارد DIN.17611 آلمان با مواد اولیه اروپایی،ضخامت لایه اکسید (میکرون) ۱۵-۱۴ در شرایط خاص ۲۰-۱۵ به همراه سیل سرد که در نوع خود بی نظیر است، صورت می گیرد.

۸ -سیستم رنگ پودری با کیفیت بسیار بالا که ابتدا پروفیل آلومینیوم کروماته شده و پس از مراحل : ۱- چربی گیری ۲- اج کاری ۳- غبار زداییی توسط کوره پیوسته و با پاشش رنگ به صورت رباتیک به ضخامت ۲۰۰-۸۰ میکرون انجام می پذیرد و تمامی رنگ­ های مصرفی با رنگ پایه پلی استر Out Door و ساخت شرکت Pulver می باشد.

۹ -درب و پنجره­ های آلومینیومی پیشنهادی از نوع ترمال بریک و غیر ترمال بریک می باشد.

10-توری­ های آلومینیومی با قالب پروفیل های اختصاصی و توری ساخت USA به صورت کشویی قابل نصب بر جداره بیرونی و داخلی پنجره ها می باشد.

۱۱ -ضخامت پروفیل­ های مصرفی mm 1/3 الی mm 2 می باشد.

کیفیت بالا

ما خدمات خود را با بالاترین کیفیت به مشتریان ارائه می دهیم.

تحویل سریع

ما محصولات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان تحویل می دهیم.

گارانتی

کلیه خدمات و محصولات ارائه شده نماسازه، دارای گارانتی می باشد.

خدمات پس از فروش

کلیه محصولات تولیدی ما دارای خدمات پس از فروش بوده و این خدمات در سریع ترین زمان ارائه می شود.